среда, 15 сентября 2010 г.

Запрошуємо на "відритий простір" 21 вересня ц.р. у Жидачеві!

Одним із оригінальних методів вивчення громадської думки щодо будь-яких питань нашого суспільного життя є розроблений американсько- німецькими соціологами креативний інструмент «Відкритий простір». В основі цього методу лежить наша здатність самоорганізовуватися.На цей захід збираються люди, яких хвилюють певні питання і які вони хочуть обговорити з другими людьми. Технологія методу освоєна уже в багатьох містах України і світу ( у понад 80 країнах).
Наше місто також має досвід у проведенні такого заходу (2004 рік-2009 роки). Його особливість полягає в тому, що у ньому може брати участь будь-хто із жителів міста, у т.ч. і представники місцевої влади, різних організацій,навчальних закладів, установ, усі,кому не байдужі різні аспекти життя у нашому місті.
Фасилітаром багатьох зустрічей за методикою "Open space" часто виступає Оксана Полівчак, директор ЦТДМ м.Жидачева та виконавчий директор ЖБГО "Наші візії".
21 вересня , о 16 год , у приміщенні міського будинку культури "Папірник" такий захід проводитиметься у рамках проекту "Турботи про літніх осіб ", що підтримується фондом "ЕVZ– пам'ять, відповідальність, майбутнє - місце зустрічі – діалог". Тож основною темою стане з”ясування обставин теперішнього життя осіб, що зазнали репресій від тоталітарних режимів у минулому столітті.
Найголовніше завдання цієї зустрічі є протокольно запропонувати своє бачення таких заходів, які з огляду чинного законодавства України, традицій нашого краю,віковічної поваги до старшого покоління, Християнської моралі і в межах реальних можливостей, які бодай дещо поліпшили би якість життя таких осіб, що найбільше потребують нашої спільної уваги.
Проект реалізується Жидачівським осередком Суспільної Служби України при підтримці місцевих партнерів.

Оргкомітет проекту сподівається на активну участь мешканців Жидачева та представників місцевої влади у "відкритому просторі" - " Турбота про літніх людей".

Комментариев нет:

Отправить комментарий